







AeroVital Jumbo 3 în 1 Friteuză cu aer cald



Cele mai mari beneficii

Funcție 3 în 1: friteuză cu aer cald, prăjitor de pâine și uscător de alimente într-unul singur

Ușor de utilizat: panou de control clar cu butoane rotative

Cald: temperaturi reglabile de la 30 la 230 °C
Descrierea produsului
Du-te cu totul afară și stai acasă! Datorită tehnologiei puternice de încălzire și a numeroaselor funcții, friteuza cu aer cald Klarstein AeroVital Jumbo poate garanta că gustarea de seară va fi plină de bunătăți gustoase. Puteți avea grijă de întreaga familie de dimineața până seara.
În noua dvs. friteuză cu aer cald Klarstein AeroVital puteți prăji, coace, sau frige toate tipurile de alimente la perfecțiune. Dar asta nu este tot, pentru că datorită funcției de uscare aveți și un deshidrator . AeroVital Jumbo este, de asemenea, foarte ușor de utilizat, cu 10 programe prestabilite pe care le puteți selecta direct de pe panoul de control clar cu afișaj LCD. Utilizatorii individuali pot, bineînțeles, să seteze temperatura și timpul de funcționare direct în funcție de cerințele lor. Capacitatea generoasă de 18 litri și kitul extins de accesorii nu lasă nimic la voia întâmplării.
Pregătiți ușor diverse feluri de mâncare, cu aer fierbinte și fără adaos de ulei: Klarstein AeroVital Jumbo friteuza cu aer cald va face acest lucru posibil.
Caracteristici

Dimensiuni și detalii tehnice
- dimensiuni: cca 40 × 35 × 33 cm (L × Î × l)
- Dimensiuni interne: cca 32,5 x 22 x 30 cm (L x Î x l)
- Lungimea cablului de rețea: cca 90 cm
- Greutatea: cca 8,5 kg
Ce a fost trimis
- 1 x friteuză cu aer cald
- 1 x coș de prăjire
- 1 x tavă pentru coacere
- 1 x suport de coacere
- 1 x frigărui rotativ
- 1 x bol de scurgere
- 1 × dispozitiv de îndepărtare
- Manual de utilizare în mai multe limbi
Termeni și condiții
Pregătit pentru livrare Termen de livrare: 6 - 8 zile lucrătoare
